Algemeen

Algemeen:

info@unlimitedhulpverlening.nl

Administratie:

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

Functionaris voor de gegevensbescherming (FG):

a.damhoff@unlimitedhulpverlening.nl

+316 83 98 71 75

Aandachtsfunctionaris Kindermishandeling en Huiselijk geweld:

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Alle Medewerkers

Lisanne Snoeyer

l.snoeyer@unlimitedhulpverlening.nl

+316 41 31 84 49

Rudolf van Meel 

r.vanmeel@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 83 99 08

John Bieze (24/7 bereikbaar)

j.bieze@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 91 88 00

Directeur: Alma Damhoff  (24/7 bereikbaar)

a.damhoff@unlimitedhulpverlening.nl

+316 83 98 71 75

Cecile Heeres 

c.heeres@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 47 87 75

Nanka Chereau 

n.chereau@unlimitedhulpverlening.nl

+316 17 79 02 58

Amanda Dost 

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Richard Starkenburg 

r.starkenburg@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 52 62

Mark Hendriks 

m.hendriks@unlimitedhulpverlening.nl

+316 42 17 20 43

Dieuwertje Knot 

d.knot@unlimitedhulpverlening.nl

Irma Stol 

i.stol@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 65 83 95

Anouk van Duinen 

a.vanduinen@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 51 61

Lenny Treur 

l.treur@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 23 94 27

Gert Koops 

g.koops@unlimitedhulpverlening.nl

+316 36 55 20 52

        Natascha de Groot (klant en dossierondersteuner)

        unlimited@unlimitedhulpverlening.nl

        + 316 12 77 51 79

        Stagiaires :

Mera Hofstra

unlimited@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 10 71 32