Algemeen

Administratie

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

John Bieze (24/7 bereikbaar)

j.bieze@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 91 88 00

Bestuurder: Alma Damhoff  (24/7 bereikbaar)

a.damhoff@unlimitedhulpverlening.nl

+316 83 98 71 75

Contactformulier

Verstuur bericht

Hoofdkantoor

Friesestraatweg 1
9718 NA Groningen

Kantoor centrum

Oude Kijk in ’t Jatstraat 1
9712 EA Groningen

Contact Medewerkers

Administratie:

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

Functionaris voor de gegevensbescherming (FG):

a.damhoff@unlimitedhulpverlening.nl

+316 83 98 71 75

Aandachtsfunctionaris Kindermishandeling en Huiselijk geweld:

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Alle Medewerkers

John Bieze (24/7 bereikbaar)

j.bieze@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 91 88 00

Bestuurder: Alma Damhoff  (24/7 bereikbaar)

a.damhoff@unlimitedhulpverlening.nl

+316 83 98 71 75

Cecile Heeres

c.heeres@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 47 87 75

Lisanne Snoeyer

l.snoeyer@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 42 14 88

Nanka Chereau

n.chereau@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 41 35 05

Amanda Dost

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Richard Starkenburg

r.starkenburg@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 52 62

Mark Hendriks

m.hendriks@unlimitedhulpverlening.nl

+316 11 28 93 92

Irma Stol

i.stol@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 65 83 95

Lenny Treur

l.treur@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 23 94 27

Gert Koops

g.koops@unlimitedhulpverlening.nl

+316 36 55 20 52

Anouk Bosscher

a.bosscher@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 83 99 08

Mieke Korpel (stagiaire)

unlimited@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 51 61

Maryse Latupeirissa (stagiaire)

unlimited@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 10 71 32

Rudolf van Meel

r.vanmeel@unlimitedhulpverlening.nl