Algemeen

Administratie

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

Gert Koops/ bereikbaar in crisisgevallen na 17.00 uur.

g.koops@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 90 28 56

Jens Flos bereikbaar in crisisgevallen na 17.00 uur.

j.flos@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 89 61 06

Contactformulier

Verstuur bericht

Klachtenformulier

Verstuur bericht

Hoofdkantoor

Friesestraatweg 1
9718 NA Groningen

Contact Medewerkers

Administratie:

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

Functionaris voor de gegevensbescherming (FG):

l.snoeyer@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 42 14 88

Aandachtsfunctionaris Kindermishandeling en Huiselijk geweld:

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Alle Medewerkers

Bestuurder: John Bieze 

j.bieze@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 91 88 00

Bestuurder: Lisanne Snoeyer

l.snoeyer@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 42 14 88

Bestuurder: Erica van Wijk

administratie@unlimitedhulpverlening.nl

+316 11 42 29 77

Gert Koops (24/7 bereikbaar)

g.koops@unlimitedhulpverlening.nl

+316 219 028 56

Jens Flos (24/7 bereikbaar)

j.flos@unlimitedhulpverlening.nl

+316 218 961 06

Nanka Chereau

n.chereau@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 41 35 05

Amanda Dost

a.dost@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 15 13 59

Richard Starkenburg

r.starkenburg@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 52 62

Mark Hendriks

m.hendriks@unlimitedhulpverlening.nl

+316 11 28 93 92

Irma Stol

i.stol@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 65 83 95

Lenny Treur

l.treur@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 23 94 27

Anouk Bosscher

a.bosscher@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 83 99 08

Sandra Oosting

s.oosting@unlimitedhulpverlening.nl

+316 218 661 94

Robin Dijk 

r.dijk@unlimitedhulpverlening.nl

+316 25 39 75 38

Puck van Vlokhoven

p.vanvlokhoven@unlimitedhulpverlening.nl

+316 40 10 71 32

Rubiella Betrian

r.betrian@unlimitedhulpverlening.nl

+316 24 98 51 61

Peter Dik

p.dik@unlimitedhulpverlening.nl

+316 25 56 16 80

Jan Kuipers

j.kuipers@unlimitedhulpverlening.nl

+316 21 91 67 61

Marte Lier

m.lier@unlimitedhulpverlening.nl

+316 15 66 49 99